Ferizaj ndan rrugët me mbrojtësin e majtë

Futboll

Ferizaj ndan rrugët me mbrojtësin e majtë

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 19:18
Ferizaj

Pesë muaj pas transferimit te Ferizaj, klubi ka njoftuar për largimin e futbollistit Gentian Emini. 

FC Ferizaj njofton se ndarja me mbrojtësin e majtë ka ardhur me marrëveshje të dyanshme.

“Faleminderit për kontributin Gentian Emini. FC Ferizaj njofton se me marrëveshje të dyanshme është bërë shkëputja e kontratës me mbrojtësin e majtë, Gentian Emini”, thuhet ndër tjerash në njoftimin zyrtar të klubit.

25-vjeçari më parë karrierë ka bërë tek Ulpiana dhe Arbëria.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat