Ani ty po të thërret Xherdan Shaqiri...

Futboll

Ani ty po të thërret Xherdan Shaqiri...

Nga: K. Goca Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 23:34
Kjo farë Maja

Serbia nuk e ka problem të paguajë ndonjë individ, që propagandon, që gënjen pakripë siç është kjo farë këngëtare, që e paska emrin Maja Nikoliq. 

Kjo farë Maja paska komentuar Kupën e Botës në futboll që këtë vit po mbahet në Katar dhe sipas saj, nga dhoma e zhveshjes i ka telefonuar futbollisti zviceran, Xherdan Shaqiri.

Kjo gënjeshtër e turpshme e Majës u publikua në një farë mediumi serb “Republika”.

Kuzhina e Beogradit provon turli gënjeshtre, por as vet serbët nuk iu besojnë më gënjeshtrave serbe. 

Krejt në fund, ani ty po të thërret Xherdan Shaqiri...

E sulmuan Granit Xhakën, por dolën të turpëruar serbët, tani paska Maja me provoku..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat