Shkarkohet trajneri Shpëtim Duro

Futboll

Shkarkohet trajneri Shpëtim Duro

Më: 27 janar 2023 Në ora: 16:36
Shpëtim Duro

Shkarkohet trajneri Shpëtim Duro!

Shpëtim Duro nuk do të jetë më trajneri i Egnatias.

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi rrogozhinas me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

Shkarkimi pritet të ketë ndodhur për shkak të rezultateve të dobëta, teksa klubi ka nisur nga puna për të gjendur zëvendësuesin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat