Besa solli edhe tre lojtarë

Futboll

Besa solli edhe tre lojtarë

Më: 28 janar 2023 Në ora: 15:51
Besa e Dobërdollit

Besa solli edhe tre lojtarë!

Besa e Dobërdollit ka sjell edhe tre futbollistë të rinj, emrat e të cilëve i ka publikuar në faqen zyrtare në rrjetin social facebook.

Bëhet fjalë për futbollistët e talentuar Zani Nazifi dhe Ersin Shabani, dy futbollistët e talentuar që erdhën në formë huazimi nga Shkëndija e Tetovës, ndërsa portieri i talentuar Alban Miftari është transferuar nga Bylisi.

KF Besa ka disa ditë që po përgatitet në Antalia të Turqisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat