Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Liverpoolit

Futboll

Zhbllokohet rezultati mes Wolves dhe Liverpoolit

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 16:11
Foto ilustrim

Me të zhvilluar minuta e 5’ e ndeshjes dhe kemi golin e parë në stadiumin “Molineux” në përballjen mes Wolverhampton dhe Liverpoolit.

Skuadra e Wolves ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Liverpoolit, përmes autogolit nga Joel Matip

Matip shënon gol në portën e tij në minutën e 5’ për ta kaluar Wolves në epërsi prej 1:0.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat