Tifozët nuk e duan në skuadër

Futboll

Tifozët nuk e duan në skuadër

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 12:56
Juventusi

Tifozët nuk e duan në skuadër, mbrojtësi i Juventusit i përgjigjet kritikave: Nuk jam tradhtar!

Matia de Shiljo është akuzuar si tradhtar dhe spiun nga tifozët bardhezinj për sa i përket deklaratave gjatë hetimit, por mbrojtësi i Juves ka reaguar duke mohuar çdo akuzë.

“Unë nuk kam bërë asgjë të keqe.

Nuk jam tradhtar dhe gjithmonë kam menduar për të mirën e Juves, është prioriteti im.

Mendoj vetëm për fushën dhe për të ndihmuar shokët e mi”, është shprehur italiani,

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat