Gnabry po mendon të largohet nga Bayerni!

Futboll

Gnabry po mendon të largohet nga Bayerni!

Më: 22 mars 2023 Në ora: 21:19
Serge Gnabry

Gnabry po mendon të largohet nga Bayerni!

Serge Gnabry po mendon të largohet nga Bayern për shkak të minutave të pakta.

Anësori gjerman e ka parë kohën e tij të reduktuar në favor të Kingsley Coman, Sadio Mane dhe Leroy Sane, pavarësisht se ka shënuar 12 gola.

Dy klubet kryesore të lidhura me sulmuesin është Man City dhe Juventusi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat