Atletico Madrid vëzhgon trajnerin e Seria A

Futboll

Atletico Madrid vëzhgon trajnerin e Seria A

Më: 28 mars 2023 Në ora: 18:42
Pamje nga një ndeshje

Atletico Madrid vëzhgon trajnerin e Seria A!

Në fund të këtij sezoni, Diego Simeone dhe Atletico Madrid mund të ndajnë rrugët.

Sipas raportimeve të medieve italiane në se do të ketë një “divorc” të tillë, mes trajnerëve të vlerësuar nga “colchoneros” për të marrë drejtimin e skuadrës është edhe drejtuesi i stolitë të Atalantës, Gian Piero Gasperini.

Italiani pëlqehet për stilin e lojës shumë konkurrues dhe kjo gjë i ka rënë në sy presidentit të Atletico-s, Enrique Cerezo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat