Pjesa e parë: Baras mes Plzen e Ballkanit

Futboll

Pjesa e parë: Baras mes Plzen e Ballkanit

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 21:59
Foto nga vendi i ngjarjes

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Viktoria Plzenit dhe Ballkanit, e vlefshme kjo për grupet e Ligës së Konferencës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Doosan Arena”, Viktoria Plzeni dhe Ballkani ende nuk kanë arritur ta gjejnë golin.

Ballkani tregoi paraqitje të mirë ndaj Plzenit, dhe do të ketë edhe 45’ minuta të tjerë për ta kërkuar golin.

Pjesa e parë, 0:0. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat