Shtyhet fillimi i ndeshjes Milan – Hellas Verona

Futboll

Shtyhet fillimi i ndeshjes Milan – Hellas Verona

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 15:23
Stadiumi në Milan

Është shtyrë për 25 minuta fillimi i ndeshjes mes Milanit dhe Hellas Veronas.

Ndeshja ishte e paraparë për të nisur në ora 15:00.

Megjithatë, ndeshja nuk ka nisur shkaku i reshjeve të mëdha të shiut në “San Siro”.

Mbetet të shihet në vazhdim nëse do të jetë e mundur që të fillojë ndeshja në 15:25.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat