​Berisha: Të jemi të fokusuar kundër Moldavisë

Futboll

​Berisha: Të jemi të fokusuar kundër Moldavisë

Më: 14 nëntor 2023 Në ora: 15:35
Etrit Berisha

Portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha deklaroi se skuadra duhet të jetë e fokusuar maksimalisht në ndeshjen me Moldavinë.

Ndërsa u shpreh se brenda grupit të kuqezinjve ka entuziazëm, por jo eufori.

Moldavia është një kundërshtar me shumë kualitet dhe do të luajë fort tha ndër të tjera gardiani kuqezi.

Por nga ana tjetër, të njëjtën gjë do të bëjnë edhe kuqezinjtë në fushën e lojës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat