Dallku pas barazimit me Prishtinën

Futboll

Dallku pas barazimit me Prishtinën

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 18:41
Dallku

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, është i lumtur që skuadra e tij nuk pranoi gol ndaj Prishtinës.

Sipas Dallkut, me pak fat Dukagjini do të shënonte fitore. Dukagjini e Prishtina barazuan pa gola të dielën.

“Kishim më tepër nga loja.

Kishim momente të mira për ta shënuar golin. Në këto kushte një gabim i vogël dhe mund të ndëshkohesh. Nuk ishte lojë shumë e pëlqyer.

Me rëndësi nuk po pranojmë gol.

Është shumë pozitive që e kemi kaluar një defekt që e kemi pasur më herët. I përgëzoj lojtarët, me pak fat mund të shënonim fitore”, ka thënë Dallku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat