Prishtina nuk ndalet

Futboll

Prishtina nuk ndalet

Më: 29 shkurt 2024 Në ora: 19:24
Prishtina

Prishtina do ta përforcojë edhe më tej skuadrën në këtë sezon.

Kryeqytetasit kanë paralajmëruar transferimin e futbollistit Sindrit Guri.

Ai në Kosovë vjen pas një aventure në Itali te skuadra Citta di Varese, ndërsa ka qenë pjesë e Shkendijes në Maqedoninë e Veriut.

Guri luan në pozitën e sulmuesit dhe është 30 vjeçar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat