Gostivari fiton, Voska mposhtet në fund!

Futboll

Gostivari fiton, Voska mposhtet në fund!

Më: 13 prill 2024 Në ora: 18:27
Pamje nga ndeshja Gostivari - Tikveshi

Gostivari e ka mposhtur me rezultat 2:1 Tikveshin, në takimin e javës së 28-të të elitës së futbollit maqedonas.

Për Gostivarin shënuan Potuk (5’) e Kehinde (77’) dhe për udhëtuesit Varellovski (69’).

AP Breda e mundi me 1:0 Voska Sportin. 

Shënues Gjorgjievski (90+2’).

Gostivari renditet më vend të pestë me 36 pikë, Voska Sport në të 10-tin me 28 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat