Okafor shpëton Milanin

Futboll

Okafor shpëton Milanin

Nga: K.G. Më: 14 prill 2024 Në ora: 17:01
Sassuolo

Sassuolo ka marrë një pikë të mëdha në duel me Milanin, duke luajtur baras me rezultat 3:3.

Gjashtë gola u shënuan në këtë sfidë atraktive. 

Për Sassuolon realizuan Pinamonti (4'), Lauriente (10' e 53') dhe për Milanin Leao (20'), Joviq (59') e Okafor (84’).

Milani zë vendin e dytë me 69 pikë e Sassuolo në të 19-tin me 26 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat