Shkëndija bën një hap prapa për titull 

Futboll

Shkëndija bën një hap prapa për titull 

Nga: K.G. Më: 21 prill 2024 Në ora: 18:01
Pamje nga ndeshja

Shkëndija e Tetovës është befasuar në Kavadar, duke pësuar humbje me rezultat 2:1 nga Tikveshi. 

Humbje e rëndë për kuqezinjtë, pasi që tani bëjnë një hap pas për titull.

Spahiu në minutën e 3-të e Maleski (62') shënuan për vendasit dhe Totre në minutën e 23-të për Shkëndijen. 

Struga Trim Lum kryeson me 58 pikë, pasojnë Shkupi me 55 e Shkëndija 52, ndërsa Tikveshi renditet në vend të katërt me 39 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat