Sanchez i ka të qarta idetë

Futboll

Sanchez i ka të qarta idetë

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 18:29
Sanchez

“Jam i qetë, dua të luaj në një vend ku ata më duan dhe më vlerësojnë, kjo është ideja ime

Në fund të ndeshjes miqësore të fituar 3-0 nga Kili ndaj Paraguait, sulmuesi i Interit Alexis Sanchez foli në mikrofonat e La Tercera, duke sqaruar të ardhmen e tij që do të jetë larg Milanos.

“Unë i vlerësoj të gjitha ofertat, jam i qetë, dua të luaj në një vend ku ata më duan dhe më vlerësojnë, kjo është ideja ime”.

Panathinaikos, Como dhe Udinese janë të interesuar për të, ndërsa Parma ka mohuar të jetë në gjurmët e Nino Maravilla përmes drejtorit të tyre sportiv, Pederzoli.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat