Hasanaj deri në vitin 2026 te Suhareka

Futboll

Hasanaj deri në vitin 2026 te Suhareka

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 18:27
Donat Hasanaj

Njëri nga lojtarët kryesor të Suharekës, Donat Hasanaj ka vazhduar kontratën me klubin e promovuar në elitën e futbollit kosovar.

Mbrojtësi i djathtë ka qenë nga lojtarët më të dalluar në Ligën e Parë, dhe pas paraqitjeve fantastike, ka ardhur dhe kontrata e re.

Zyrtarisht Hasanaj me klubin e Suharekës ka firmosur deri në vitin 2026.

Disa skuadra ishin të interesuara për Donatin, por në fund e ardhmja e tij është vendosur të jetë në Suharekë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat