Tronditëse, humb syrin! - Bota Sot
Tronditëse, humb syrin!

Golf

E diel, 21 tetor 2018

Tronditëse, humb syrin!

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 18:37
Tronditëse, humb syrin!

Një ndeshje golfi ka rezultuar fatale për Korin Remande një grua 49-vjeçare. Ajo ka qenë duke ndjekur Ryder Cup kur golfisti Bruks Koepka e goditi fatkeqësisht në sy duke e humbur atë.

Ajo mori menjëherë ndihmën e shpejtë dhe më pas u transportua drejt spitalit, ku mori dhe lajmin e keq se e kishte humbur shikimin në syrin e saj të djathë. “Ndodhi shumë shpejt, nuk ndjeva dhimbje kur u godita, nuk e ndjeva topin që kishte ngecurin në syrin tim por më pas ndjeva gjakun që fillojë të rrjedhë” – tha gruaja 49-vjeçare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test