Emocionuese: Vali nga Deçani, dhuruesi i veshkës për Nazlijen po e presin bashkë Vitin e Ri në Spital

Lajme

Emocionuese: Vali nga Deçani, dhuruesi i veshkës për Nazlijen po e presin bashkë Vitin e Ri në Spital

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 23:42
Nazlije Sherifi bashkë me Valin nga Deçani, dhuruesin e veshkës, po e presin Vitin e Ri në Spitalin e Mitrovicës

Nazlije Sherifi bashkë me Valin nga Deçani, dhuruesin e veshkës, po e presin Vitin e Ri në Spitalin e Mitrovicës.

Fotografi nga Spitali ka publikuar mjeku Remzi Rrahmani, i cili po pret festën me ta.

Postimi i plotë nga mjeku Rrahmani:

Me të mrekullueshmen Nazlije dhe të madhin Valin po e presim vitin e ri 2021 në Spitalin e Mitrovicës. Këta njerëz të japin jetë, motiv, dashuri e dhembshuri. E këndshme biseda me ta.

Nazlijes i uroj shërim të shpejtë, Valit shëndet të plotë dhe të gjthë juve miq të dashur ju uroj gëzim dhe hare në familjet tuaja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat