Ky është prindi që dyshohet se vrau djalin e tij në Prishtinë

Lajme

Ky është prindi që dyshohet se vrau djalin e tij në Prishtinë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:04
Skender Krasniqi

Një vrasje ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Isa Kastrati” në Matiqan të Prishtinës, ku një i ri është qëlluar me armë.

Por, burime të sigurta kanë konfirmuar se viktima është Albert Krasniqi, ndërkohë që i arrestuari me iniciale Skender Krasniqi, babai i viktimës.

Rastin e kanë konfirmuar edhe Policia, të cilët thonë se një person u gjet pa shenja jete në rrugën “Ndue Përlleshi” dhe një person u arrestua.

Ndryshe, Albert Krasniqi ka qenë i njohur për publikun edhe për martesën që kishte me ish-missin Besa Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat