Gëzim në familjen e Xhafer Tahirit

Lajme

Gëzim në familjen e Xhafer Tahirit

Nga: A.Morina Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 10:39
Xhafer Tahiri

Kreu i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, është bërë baba për herë të katërt.

Lajmin e ka konfirmuar vet Tahiri përmes një postimi në Facebook, përcjell Bota sot.

Pas tre vajzave, Tahiri është bërë baba i një djali të cilin e ka quajtur Maltin.

Postimi i plotë

Maltin Xhafer Tahiri, sot erdhi në mesin tonë! Igi dhe bebi janë mirë falë Zotit, e Melosa, Jara e Dua janë fort të lumtura për vëllaun!

Faleminderit i Madhi Zot për begatitë e tua pa fund!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat