Krim brenda familjes në Mitrovicë: Dyshohet që djali theri me thikë babain dhe axhën

Lajme

Krim brenda familjes në Mitrovicë: Dyshohet që djali theri me thikë babain dhe axhën

Më: 5 mars 2021 Në ora: 11:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak çastesh në qytetin e Mitrovicës ka ndodhur një rrahje në mes të rrugës.

Rrahja ka ndodhur tek rrethrrotullimi i madh në pjesën e këmbësorëve, ndërsa dyshohet se të përfshirë janë disa familjarë.

Gazeta mëson se dyshohet që djali ka therur me thikë babain dhe axhën e tij.

Qytetarët kanë dërguar foto, ku shihet vendi i incidentit i rrethuar nga shiritat e Policisë.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat