Dukagjin Pupovci u kërkon ndjesë miqve në Facebook

Lajme

Dukagjin Pupovci u kërkon ndjesë miqve në Facebook

Më: 7 prill 2021 Në ora: 20:51
Dukagjin Pupovci

Njohësi i çështjeve të arsimit, Dukagjin Pupovci është emëruar zëvendësministër i Arsimit dhe Shkencës.

Pas emërimit, Pupovci, përmes një shkrimi i është drejtuar miqve të tij në rrjetin social Facebook.

"Miq, ju faleminderit të gjithëve një nga një për urimet dhe fjalët inkurajuese me rastin e emërimit tim në pozitën e zëvëndësministrit në Ministrinë e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit.

Më keni bërë të ndihem i vlerësuar, si dhe më keni obliguar të bëj përpjekje maksimale për ta arsyetuar besimin e dhënë.

Me shumë dëshirë do ta kisha zgjeruar rrethin e miqve në Facebook, por ka vite që e kam arritur limitin prej 5,000, prandaj i lus për mirëkuptim ata që më kanë kërkuar miqësi dhe nuk po mund t’i pranoj."ka shkruar Pupovci në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat