Halil Kastratit i vdes një person i dashur

Lajme

Halil Kastratit i vdes një person i dashur

Më: 21 prill 2021 Në ora: 22:12
Halil Kastrati

Humanisti i mirënjohur nga Kosova, Halil Kastrati, gjatë ditës së mërkurë ka marrë një lajm të hidhur.

Kastratit i ka vdekur halla e tij. Kështu ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

“Te Allahut jemi dhe te Ai do te kthehemi

Allahu xhennetin ta dhurofte halla ime 😢🤲”, ka shkruar Kastrati.

Më poshtë keni fotografinë e publikuar të themeluesit të shoqatës bëmirëse “Jetimat e Ballkanit”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat