Aksidentohet Njësiti i Mbrojtjes së Afërt

Lajme

Aksidentohet Njësiti i Mbrojtjes së Afërt

Më: 9 korrik 2021 Në ora: 10:16
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, saktësisht në lagjen “Dardania”.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë Njësiti i Mbrojtjes së Afërt.

Media ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas pamjeve, aksidenti duket të jenë me dëme materiale të vogëla kurse s’raportohet për të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat