Dy shoqet e ngushta: Duam të martohemi me dy vëllezër

Lajme

Dy shoqet e ngushta: Duam të martohemi me dy vëllezër

Më: 11 nëntor 2021 Në ora: 13:24
Fatlinda dhe Donjeta

Fatlinda dhe Donjeta janë shoqe të ngushta dhe janë të njohura me videot e tyre në Tik-Tok.

Ato kanë një zë magjik dhe ndër të tjera kanë dëshirë që edhe kur të krijojnë familje të jenë pranë njëra-tjetrës.

Madje, ato kanë thënë se duan të martohen për dy vëllezër.

“Kur t’vjen koha për martesë mirë ish kanë me u martu për dy vllazni që mos me u nda assesi”, shprehen ato në ATV.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat