Policia kërkon ndihmë për kapjen e të dyshuarit për vrasje

Lajme

Policia kërkon ndihmë për kapjen e të dyshuarit për vrasje

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 10:57
Lundrim Beqiri

Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për të gjetur dhe arrestuar një person nga Mitrovica që dyshohet për vrasje të rëndë.

Policia po kërkon Lundrim Beqirin që dyshohet se kreu vrasjen me datën 30.10.2021, në rrugën “Artim Jashari” në Mitrovicë.

“Informacione për personin në kërkim, mund të dërgoni në stacionin më të afërt policor, përmes telefonit apo edhe përmes aplikacionit “Lajmëro Policinë”.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës”, thotë policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat