Vdes ish ushtari i UÇK-së, Bekim Bunjaku

Lajme

Vdes ish ushtari i UÇK-së, Bekim Bunjaku

Më: 3 maj 2022 Në ora: 12:41
Bekim Bunjaku

Ka vdekur ish ushtari i UÇK-së, Bekim Bunjaku.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot (E marte), në orën 14:00 në varrezat e fshatit Sallabajë.

Postimi i plotë:

Me dhimbje të thellë morrëm lajmin për vdekjen e kushëririt dhe bashkëluftëtarit tonë të UÇK-së, do të kujtojmë si një njeri të urtë një luftëtar i cili se kurseve as rininë që sot të jetojmë në liri

I lehtë te qoftë dheu i Kosovës

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat