Reagon edhe Naim Miftari për ‘shfaqjen’ e Milan Radoiçiqit nga veriu: Dikur rrinte këmbëkryq në Qeveri me Thaçin e Haradinajn

Lajme

Reagon edhe Naim Miftari për ‘shfaqjen’ e Milan Radoiçiqit nga veriu: Dikur rrinte këmbëkryq në Qeveri me Thaçin e Haradinajn

Nga: N. Sh. Më: 6 korrik 2022 Në ora: 22:10
Naim Miftari dhe Milan Radoiçiq

Edhe ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka reaguar pas një video të publikuar nga krimineli Milan Radoiçiq nga veriu i Kosovës.

Miftari përmes një postimi në facebook, thotë se Radoiçiqi dikur rrinte këmbëkryq në Qeverinë e Kosovës me Hashim Thaçin dhe Ramush Haradinajn.

Tash, Miftari thotë se kanë ndryshuar gjërat dhe Radoiçiqi lajmërohet vetëm nga malet.

Reagimi i plotë:

Eh Kafe e Dyje!

Bosi i Listës Serbe, krimineli serb i veriut, Milan Radoiçiqi pos që bënte kontraband dhe kishte pushtetin absolut në veriun e Kosovës dikur rrinte ulur këmbëkryq në Prishtinë, në qeverinë e Kosovës me ish-presidentin Hashim Thaçi, e ish-kryeministrin Ramush Haradinaj, tani i ndjekur nga ligji i Republikës së Kosovës dhe nga policia e Kosovës, tani jep intervista vetëm nga bjeshkët e malet e largēta ku rrinë veq hutat e korbat!

Kanë ndryshu senet oj Gane, Kosova dalngadal po bën rend ligjor ku Milan Radojçiqi me shokë veç nga mali po flasin tani, ndërsa pobratimat e tij Hashim Thaçi është në hapsin që e ka ndërtu për me i dërgu shokët e vet, Ramush Haradinaj në opozitë tani PA QEF, pa tandera, pa mish, pa sendviça sot as Shtimja se pranon!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat