Më 24 dhe 25 korrik, Kuvendi hap dyert për bashkatdhetarët

Lajme

Më 24 dhe 25 korrik, Kuvendi hap dyert për bashkatdhetarët

Më: 21 korrik 2023 Në ora: 16:34
Kuvendi

Më 24 [e hënë] dhe 25 korrik [e martë], Kuvendi i Kosovës do të hapë dyert për vizitë nga bashkatdhetarët.

Përveç vizitës, bashkatdhetarët do të kenë mundësi të takohen edhe me deputetë.

“Të gjithë bashkatdhetarët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë Kuvendin e Kosovës dhe të takohen me deputetë, janë të mirëpritur nga ora 8:00 – 16:00”, thuhet në njoftim.

Kuvendi tash e disa vjet organizon aktivitetin tradicional “Bashkatdhetarët në Kuvend”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat