Ndahet nga jeta doktori nga Gjilani

Lajme

Ndahet nga jeta doktori nga Gjilani

Më: 31 maj 2024 Në ora: 12:40
Rexhep Ismajli

Doktori nga Gjilani, Rexhep Ismajli është ndarë sot nga jeta.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët dhe miqtë përmes rrjeteve sociale.

Në njoftim thuhet se ceremonia e varrimit do të bëhet nesër, në varrezat e qytetit të Gjilanit

Postimi i plotë:

Me pikëllim të thellë dhe zemër të thyer, të dashur familjarë, miq,kolegë e dashamirë ju njoftojmë se sot me datë 31.05.2024 ndërroj jetë më i dashuri jonë Dr.Rexhep Ismajli

Ceremonia e varrimit do të bëhet me datë 01.06.24 ( E Shtunë ) Ora 13:00 né varrezat e qytetit të Gjilanit

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat