Pamje të çuditshme: I dyshuari për fajde në Gjilan e fërkonte tigrin në “vend të keq”

Lajme

Pamje të çuditshme: I dyshuari për fajde në Gjilan e fërkonte tigrin në “vend të keq”

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 16:42
Mefail Shkodra

Gazeta raportoi të premten se një i dyshuar për fajde, Mefail Shkodra, është arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjilan.

Ky person shihet duke bërë sjellje të çuditshme në vitin 2018.

Në një postim në llogarinë e tij në rrjetin “Facebook”, Shkodra kishte publikuar disa fotografi dhe një video nga një kopsht zoologjik në Tajlandë.

Në fotografi, ai shihet duke ia mbajtur bishtin një tigri dhe duke qëndruar pranë një elefanti.

Sidoqoftë, më interesante se fotografitë është videoja. Në të, Shkodra shihet fillimisht duke goditur një tigër që po pushonte në pjesën e pasme të trupit, afër këmbës së pasme të majtë, pastaj duket se ia fërkon testi*ujt dhe mundohet ta lëkundë kafshën nga vendi e ia kap këmbën

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat