Visar Ganiu: Unë do ta drejtoj Çairin edhe katër vite

Maqedonia

Visar Ganiu: Unë do ta drejtoj Çairin edhe katër vite

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 00:33
Visar Ganiu: Unë do ta drejtoj Çairin edhe katër vite

Visar Ganiu është i bindur se do ta drejtojë edhe në katër vitet e ardhshme Komunën e Çairit. Në një prononcim për gazetën Lajm.

Ganiu tha se dallimi mes tij dhe kandidatit të opozitës shqiptare, në zgjedhjet e sotme ishte rreth 3000 vota. 

Mësohet se BDI në këtë komunë ka fituar rreth 13 mijë vota.

Ndërsa koalicioni Aleanca dhe Alternativa rreth 10 mijë vota.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat