Gashi për situatën e djeshme: Kishim të bëjmë me një lajthitje

Maqedonia

Gashi për situatën e djeshme: Kishim të bëjmë me një lajthitje

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 22:31
Afrim Gashi

Kryetari Alternativës, Afrim Gashi, sot në emisionin 360 ka komentuar ngjarjen e djeshme në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.

Ai ka thënë se ajo që ndodhi, ishte një lajthitje, teksa veprimin e deputetit të Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepit, e quan tradhëti.

“Unë mendoj që kishim të bëjmë me një lajthitje, tradhëti, nga një deputet i cili vendosi firmën dhe nuk u paraqit.

Nga ana tjetër, mund të themi se ka pasur edhe preisone të hatashme ndaj të gjithë deputetëve”, u shpreh Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat