Parashikimi i motit për sot

Maqedonia

Parashikimi i motit për sot

Më: 13 prill 2024 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare dhe në vendet lindore erë e fortë nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë 3 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë deri në 30 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla.

Do të fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat do të lëvizin nga 11 në 29 gradë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat