Filipçe për kreun e LSDM-së: Kam qenë ministër dhe di si të punoj

Maqedonia

Filipçe për kreun e LSDM-së: Kam qenë ministër dhe di si të punoj

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 19:40
Kandidati për kryetar të LSDM-së, Venko Filipçe

Kandidati për kryetar të LSDM-së, Venko Filipçe, ka thënë sot përmes videos se komunikimi dhe disponueshmëria janë çelësi për ndërtimin e besimit.

“Jo më të mos përgjigjem në telefon, qoftë edhe për një çështje të parëndësishme.

Unë kam qenë ministër dhe e di se çfarë do të thotë të përgjigjesh në mesazhe dhe të përgjigjesh në telefon.

Askush nuk mund të më thotë se është e vështirë, nuk është e vështirë. Unë e di si është. Kështu duhet të punojmë”, tha Filipçe.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat