KALTRINA (SOKOL) MUSHKOLAJ - Bota Sot
KALTRINA (SOKOL) MUSHKOLAJ

Perkujtime

E shtunë, 19 tetor 2019

KALTRINA (SOKOL) MUSHKOLAJ

Më: 4 janar 2019 Në ora: 00:20
KALTRINA (SOKOL) MUSHKOLAJ

Sot bëhen 10 vite dhimbje dhe pikëllimi pa më të dashurën tonë.

Vitet po kalojnë,por malli dhe dhimbja për Ty Kaltrina e dashur sa vjen e shtohet.

Jeta pa Ty qenka e zbrazët dhe e pa mëshirshme.

Fizikisht pa Ty , por në shpirt gjithmonë me përkujtimet dhe mallin për Ty . 

Gjithmonë në zemrat tona .

Me mallë dhe dhimbje të përkujtojnë : Babai Sokoli,Nëna Agimja,Vëllau Korabi me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test