Xhevat Zymberaj - Bota Sot
Xhevat Zymberaj

Perkujtime

E premte, 19 prill 2019

Xhevat Zymberaj

Më: 30 janar 2019 Në ora: 00:58
Xhevat Zymberaj

Dy vjet pa Ty vëllai im i dashur. S`ka fjalë as lot, as vaje, që shuan mallin për Ty. Ti ishe mburrja dhe krenaria jonë. Do te jesh për jetë në zemrat tona.

Të kujtojnë motra Fata me bashkëshortin Jahushin, djemtë Adriatikun, Albanin dhe Artanin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test