Fedaije (Habit) Durmsihi - Bota Sot
Fedaije (Habit) Durmsihi

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Fedaije (Habit) Durmsihi

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 00:32
Fedaije (Habit) Durmsihi

Është pafundësisht e vështir të shkruajmë për ty motër e dashur.

Thonë se koha i shëron plagët, por nuk qenka e vërtet. Në fakt ajo i thellon ato, i bënë më të mëdha,më të lëndueshme. Motra ime familja ime po rritet dhe ti po na mungon me prezencën tënde fizike për të parë se si mbesa jote Lisa të ka ngjarë shumë.

Dashuria e paskajshme që e ndjejmë për ty e rrit dhe mbanë gjallë shpresën për të të ritakuar në amshim.

Të kujtojnë me mall dhe dashuri Vëllau Nexhati me nusen Blerinën dhe vajzën Lisën.

17 vite pa Ty

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test