Asllan Januzi - Bota Sot
Asllan Januzi

Perkujtime

E hënë, 14 tetor 2019

Asllan Januzi

Më: 9 mars 2019 Në ora: 00:07
Asllan Januzi

Sot bëhen 2 vite qe u ndave nga ne. Jeta pa ty është bërë errësirë.

Vitet kalojnë por malli për ty nuk shuhet kurrë.

Ti do te mbetesh për gjithmonë ne zemrat tona.

Me mall e lot ne sy te përkujtojnë djemtë, Rizahi, Bajrami, Osmani, Imeri, Enveri, Muhameti si dhe vajzat, Shota, Sofija, Kumrija si dhe nipat e mbesat dhe mbare familja Januzi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test