Ali Haxhi Jahmurataj - Bota Sot
Ali Haxhi Jahmurataj

Perkujtime

E diel, 15 shtator 2019

Ali Haxhi Jahmurataj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:12
Ali Haxhi Jahmurataj

Babi, 9 vjet kanë kaluar që jeta të ndau prej nesh.

Kalimi i kohës nuk do të fshijë kurrë dhimbjen tonë dhe mungesa jote, në jetën tonë, do të jetë gjithë e dhimbshme. Ne do të mbajmë përgjithmonë në zemrat tona dhe shpresojmë se je krenarë më në.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Kimeti, vajzat Luljeta dhe Blondina, djemtë Haxhija dhe Kushtrimi dhe gjithë familja Jahmurataj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test