Ali Haxhi Jahmurataj

Perkujtime

E shtunë, 06 mars 2021

Ali Haxhi Jahmurataj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:12
Ali Haxhi Jahmurataj

Babi, 9 vjet kanë kaluar që jeta të ndau prej nesh.

Kalimi i kohës nuk do të fshijë kurrë dhimbjen tonë dhe mungesa jote, në jetën tonë, do të jetë gjithë e dhimbshme. Ne do të mbajmë përgjithmonë në zemrat tona dhe shpresojmë se je krenarë më në.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Kimeti, vajzat Luljeta dhe Blondina, djemtë Haxhija dhe Kushtrimi dhe gjithë familja Jahmurataj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat