Ali (Haxhi) Jahmurataj - Bota Sot
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Perkujtime

E diel, 15 shtator 2019

Ali (Haxhi) Jahmurataj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:16
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Të kujtojmë, pa të harruar asnjë moment. Të përkujtojmë edhe sot në këtë datë të veçantë.

Vitet ikën shumë shpejt e malli për ty rritet edhe më shumë, na mungon përjetësisht.

Të përkujtojnë më të dashurit e tu: Nga diaspora dhe Lybeniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test