Lytfije (Berisha) Pepshi - Bota Sot
Lytfije (Berisha) Pepshi

Perkujtime

E martë, 11 gusht 2020

Lytfije (Berisha) Pepshi

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 00:01
Lytfije (Berisha) Pepshi

Më 15 dhjetor bëhen 2 vite që kur humbëm më të shtrenjtën tonë

Të përkujtojnë me mall dhe krenari: Bashkëshorti Qerimi, djali Armendi, reja Gjyka, mbesa Andina dhe nipi Aidani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat