Gani (Ali) Qorraj

Perkujtime

E hënë, 19 tetor 2020

Gani (Ali) Qorraj

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 00:04
Gani (Ali) Qorraj

Sot më 25.02.2020 u bënë 11 vite pa më të dashurin tonë.

Vitet kalojnë, por dhimbja për ty nuk largohet. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimet dhe mali për ty janë pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Tusha, djemtë Fatmiri dhe Alia, vajza Rukmoni, Reja Manushi, nipat dhe mbesa Gresa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat