Ukë Batusha

Perkujtime

E enjte, 29 korrik 2021

Ukë Batusha

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 00:00
Ukë Batusha

Gjerë sa vdekja është fizike, ti i dashuri tezak do të jesh gjithmonë në ëndrrat e mija. E dua praninë e iluzioneve se ende je gjallë.

Një lidhje e fuqishme i ruan kujtimet tona, ishim shumë te lidhur dhe asnjëherë se menduam se një ditë do të na lije.

Përgjithmonë do të jesh në zemrat tona-me dhimbje dhe respekt të përkujton Laha me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat