Shpend Halil Nikçi

Perkujtime

E martë, 24 maj 2022

Shpend Halil Nikçi

Më: 10 dhjetor 2021 Në ora: 00:01
Shpend Halil Nikçi

Baba jonë i dashur, sot u bë një vit pa ty, ndërsa ne na duket sikur një shekull.

Ditët dhe muajt po kalojnë, por malli dhe dashuria për ty nuk do shuhen kurrë.

Mungesa jote është zbrazëti në zemrat dhe shpirtin tonë, e cila nuk do plotësohet kurrë.

Do jesh gjithmonë në zemrat tona.

Me shumë dhimbje e mall, të kujtojnë; Bashkëshortje, djemtë, vajzat, rejat, nipat, mbesat dhe e gjithë familja Nikçi në Rugovë, Pejë, Gjermani dhe Amerikë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat