Sabiha (Broqi) Bunjaku - Bota Sot
Sabiha (Broqi) Bunjaku

Perkujtime

E hënë, 17 dhjetor 2018

Sabiha (Broqi) Bunjaku

Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 00:23
Sabiha (Broqi) Bunjaku

Dhembja nuk është as fjalë e as lot, ajo qëndron thellë në zemrat tona.

Nga dita në ditë e kuptojmë se koha nuk i shëron plagët, veç sa na mëson të jetojmë me to. Në çdo hap të jetës na mungon. Kujtimet, veprat, buzëqeshja dhe zemërgjerësia jote na bëjnë të jetojmë me krenari.

Nënë - kujtimi për Ty do të jetojë përgjithmonë me ne.

E kujtojnë me mall: Djemtë Luani e Mentori, vajzat Lendita, Indira, Elvira, rejat Martina e Niki, si dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test