Arbër Rexhepi - Bota Sot
Arbër Rexhepi

Perkujtime

E martë, 16 tetor 2018

Arbër Rexhepi

Më: 9 dhjetor 2017 Në ora: 00:28
Arbër Rexhepi

2 vite e 3 muaj  pa  më të dashurin tonë 

Nga vdekja e papritur , Ti vajte në amshim pa na e thënë lamtumirën e fundit.

Mirësia,modestia dhe mirësjellja jote , do të të bëjnë që të jesh i  çmuar , i respektuar dhe i paharruar për ne ,

dhe për të gjithë ata që të njohën.

Vlerat e tua njerëzore do të jenë ngushëllimi ynë.

Përjetësisht do të na mbetet i freskët kujtimi për Ty.

         
Të  kujtojmë me mallë Babi Neziri, Nani Mirveti, motrat Albulena, Albina, Agnesa, vellau Albini, nipi Froni dhe e tërë Familja Rexhepi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test