Rifat Berisha - Bota Sot
Rifat Berisha

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Rifat Berisha

Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 00:07
Rifat Berisha

Sot bëhen 10 vite që nga ndarja tragjike nga ne më i dashuri ynë.

Mungesën tënde e ndien i madh e i vogël në familjen tonë. Ti gjithmonë ke qenë Hero për ne, ke qenë ideal, ne jemi shumë krenarë që të kishim përkrah nesh.

 Zoti deshi që Ti të ndahesh, por në zemrat tona do të mbetesh gjithmonë i gjallë e i paharruar.

Do të kujtojmë çdo ditë me mallë, dashuri , respekt dhe krenari që të patëm, jo vetëm ne, por të gjithë ata që të njohën.

Edhe pse nuk kishe fatin,  t’i njihje nipin Leonin, mbesat Liljen, Elizen, Najlen, Limen, Enisen dhe vajzën e djalit Emen, ne do ju tregojmë për ty.

E përkujton: Nëna Hyrishahja, vëllezërit Hasani, Milazimi, Brahimi, dhe motrat. Bashkëshortja Selvishahja, djemtë Habibi më bashkëshorten Mirlindën, dhe Jahiri. Vajzat Valbona, Sadija, Kosovarja, Violeta, dhe Egzona. Nipat Elani, Endi dhe Leoni. Mbesat Lilja, Eliza, Naila, Lina, Enisa, Ema dhe Dua.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test